Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grupowy chip w tune-up kwiecień 2011

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Grupowy chip w tune-up kwiecień 2011

    Dziś zakupiłem nowe reflektory firmy Autopal. Możecie się dziwić dlaczego nowe, skoro i tak będą rozklejane, cięte, polerowane itd. A no powód jest prosty: lampy kosztowały mnie 40zł, a za farby na odnowienie ramek zapłaciłbym ok 35zł, plus robota, więc nawet jestem do przodu. Najważniejsze, że znaki homologacyjne znajdują się na dole szkła, więc nie zostaną spolerowane. Do tego doszły: śruby długie i krótkie M5, nakrętki z zabezpieczeniem i bez, doniczki na maskownice z tyłu i rura kanalizacyjna, która posłuży za dystans.
    Czekam jeszcze na tlenek ceru i jutro pojadę po wałek filcowy 80mm, żeby nie zrobić "rybiego oka" z klosza.

    ]"]ImageShack - Best place for all of your image hosting and image sharing needs

  • #2
    Grupowy chip w tune-up kwiecień 2011

    Zapraszam chętnych Chip Tuning w Tune-Up Kwiecień 2011 - Mechaniczny - Passat Forum
    Zostały 3 miejsca

    Komentarz


    • #3
      szkoda ze nie w wawie
      Łukasz

      Komentarz


      • #4
        Dobrzyl, czemu szkoda? Zobacz co się da zrobić w MR Motors, tam chyba lista nie jest zamknięta. Na górze działu jest topic.

        Komentarz


        • #5
          hotrain, korzystałeś z ich usług ;?
          Łukasz

          Komentarz


          • #6
            Dobrzyl, pozbyłem się BXE która miała iść pod nóż, wcześniej niż się spodziewałem, także nie zdążyłem. Na forum jest całe grono zadowolonych klientów MR. Ja byłem tam na hamowaniu tylko. W wykresach z hamowni znajdziesz wiele informacji na temat czego można się spodziewać. Na pewno niczego złego o ile auto masz w dobrej kondycji, bo nie jest tak, że każde da się chipować.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X